Ціни на вторинне житло в Україні впадуть до нового року

Українці хочуть мати готівку на руках

Попит на купівлю житла скоротився. Важко продавати нерухомість на первинному ринку, зменшилася й кількість охочих купити квартиру на вторинному ринку.

До нового року ціни на квартири на вторинному ринку в Україні впадуть щонайменше на 15%, вважають експерти. За їхніми прогнозами, нині охочих продати житло значно більше, ніж готових купити квартиру. Люди не мають грошей.

Українці, які мають заощадження – остерігаються їх витрачати. Люди намагаються накопичити гривневу готівку.

Наступного року чимало українців будуть готові продати свою нерухомість. Причому набагато дешевше, ніж у 2022 році, аби мати готівку під рукою. Більшість вважають це кращою ідеєю, ніж вкладати гроші в нерухомість, якої може не стати будь-якої миті.

Українці віддаватимуть своє житло покупцям, які мають усю необхідну суму одразу й бажано у валюті. На розрахунки за такі великі покупки у гривні українці перейдуть не скоро.

Можна сказати, що ті, у кого заощаджень менше, ніж 10 тисяч доларів США, триматимуть їх у гривні. А ті, у кого заощаджень понад 10 тисяч доларів США, ймовірніше, розподілять їх на долари, євро та гривні, – каже аналітик компанії Esperio Олександр Болтян.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень