Цієї осені в Україні «впадуть» ціни на низку товарів

Про які продукти йдеться

Вже цього місяця українці можуть розраховувати на знищення цін на деякі харчові продукти. Можливим це стане через збір врожаю та сезонне здешевшання продуктів.

Аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Світлана Литвин розповіла, що цінова ситуація змінюється швидко, адже зараз країна перебуває у вкрай форс-мажорних обставинах. Та попри це, у вересні можуть суттєвого знизитися ціни на картоплю, буряк, моркву, цибулю та яблука.

За словами Світлани Литвин, ціни на цю категорію товарів знижуються, тому що фермери або розміщують продукцію на складах тривалого зберігання, щоб надалі продати її за вищими цінами узимку або весною, або розпродують продукцію прямо з полів за нижчими цінами, адже складів та тривалого зберігання товарів у них немає.

Між тим аналітик зауважила, що нині в країні розглядають ймовірність повернення акцизу на пальне і якщо відповідне рішення буде прийняте, то ціни можуть суттєво підскочити абсолютно на всі категорії товарів, адже логістика здорожчає.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень