Чиновник Київської міськради попався на підробці документів у Рівному

Чоловік протиправно зареєстрував об’єкт нерухомості, що знаходиться під Рівним

Про підозру у несанкціонованому втручанні у роботу автоматизованих систем правоохоронці повідомили колишньому державному реєстратору.

Тобто, його підозрюють у підробці документів.

Під час досудового розслідування встановлено, що у липні 2019 року державний реєстратор виконавчого органу Київської міської ради  перебував у м. Рівне.

Діючи в інтересах сторонньої особи, використовуючи електронний ключ (ідентифікатор доступу) іншого державного реєстратора, вчинив реєстраційні дії щодо нерухомого майна на території Рівненського району. Це призвело до підробки інформації про вказану реєстраційну дію.

За скоєне кримінальне правопорушення особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до двох років.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень