Чиновники Рівного хочуть оновити комп'ютери й доробити ремонт

На це просять з бюджету міста майже 400 тисяч гривень

За 160 тисяч гривень чиновникам міськвиконкому планують купити нові комп'ютери. На засіданні бюджетної комісії міськради депутатів зацікавило, наскільки старими комп'ютерами чиновники користуються. На це головний бухгалтер міськвиконкому Рівного Лариса Cива відповіла:

Ми кожен рік оновлюємо. У нас 105 комп'ютерів загалом зараз в роботі робочих. Таких уже зовсім старих – 486-х – нема. Кожен рік ми десь поновлюємо від 5 до 10, залежно від кошторису. Торік оновили 5 чи 6.

Також 235 тисяч гривень головний бухгалтер просила надати на завершення капітального ремонту третього поверху міськвиконкому. Пояснила, що торік на цей ремонт передбачили 500 тисяч гривень, але робіт виконали лише на 265 тисяч. Тож решту збираються витрати на ремонтні роботи цього року.

Бюджетна комісія міськради такі видати погодила. Тепер ще їх має схвалити міськрада.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень