Чинні мери Рівненщини створюють проблеми на виборах

Зокрема, у Корці та Костополі

На Рівненщині найбільш проблемними є місцеві вибори очільників Корця та Костополя. І ці проблеми в основному виникають саме через участь у виборах чинних мерів райцентрів.

Зокрема, у Корці виборча комісія попри рішення апеляційного суду зареєструвала чинного міського голову кандидатом в мери. Розповідає координатор спостережень громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук.

Додамо, що у Костополі також виникла проблема з реєстрацією як кандидата чинного міського голову. За інформацією ОПОРИ, його реєстрація відбулася раніше, ніж центральний апарат партії погодив кандидатуру чоловіка. У зв’язку з цим інші претенденти на посаду міського голови Костополя готують позови до суду, щоб скасувати реєстрацію конкурента.

До слова, координатор спостережень ОПОРИ Анатолій Бондарчук наголошує: дуже мало партій мають такі програми, які орієнтовані на місцеві вибори. Більшість кандидатів акцентують увагу на загальнонаціональних проблемах, повноваження вирішувати які мають лише депутати Верховної Ради.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень