Чим завершився розгляд у суді справи Приварський-Рівненська ОДА (ФОТО)

Чотиригодинне засідання у Рівненському окружному адміністративному суді вчора так і не завершилося прийняттям рішення

Суддя Наталія Друзенко

Нагадаємо, що екс-заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський позивається, щоб поновитися на посаді і отримати компенсацію за вимушені прогули.

Його було звільнено за порушення присяги держслужбовця і приниження авторитету органу влади через те, що знаючи про підписаний наказ про звільнення начальника Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергія Васильєва, погодив йому надання відпустки, не маючи на те повноважень і вказівок від керівництва.

Юрист Приварського Дмитро Троянчук у суді пояснював, що звільнення не є співмірним покаранням за проступок і надання відпустки підлеглому, на яку той мав право, не може вважатися порушенням присяги держслужбовця. Окрім того, наголошував, що приймаючи рішення про звільнення не врахували відсутність зауважень до його роботи на посаді протягом трьох років і наявність грамот за роботу.

Виступає юрист Юрія Приварського Дмитро Троянчук

Крайній праворуч - Юрій Приварський

Крайній праворуч - Юрій Приварський

Юристи облдержадміністрації у свою чергу наполягали, що Приварський – таки винен.

Позицію облдержадміністрації захищали четверо юристів

Юрист Олена Терещенко

Говорить юрист і радник голови Рівненської ОДА Олена Терещенко:

Навіть у  своїй позовній заяві позивач не спростовує те, що він, погодивши заяву на відпустку Васильєву, вчинив дії, що не передбачені чинним законодавством, а зробив це на виконання вказівок Держводагентства України, яке, відповідно до розподілу функціональних повноважень і посадової інструкції позивача, не є його безпосередніми керівниками.  

Через те, що сторони надто довго доводили свою правоту, не знайшлося часу, щоб заслухати свідків у справі. Тож продовження судового засідання відбудеться 29 березня.   

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень