Чим удобрювати город у липні для гарного врожаю

Що потрібно в середині літа для різних культур

У липні, коли зелена маса більшості рослин уже набрана, потрібно зробити акцент на таких речовинах, як калій і фосфор. Для цього є два шляхи: купити необхідні добрива або ж зробити їх самостійно.

Як приготувати ефективні добрива вдома інформує Ukr.Media.

Липневі підгодівлі для огірків

Якщо вибирати самостійний варіант приготування добрив, то для огіркових грядок використовують настій з трави. При чому, трава підійде будь-яка: полин, кропива, конюшина та інші.

Її потрібно зібрати, подрібнити і скласти у ємність. Тоді трав'яну масу заливають теплою водою і настоюють від 7 до 10 днів. Настій вважається готовим, коли завершиться процес бродіння (а до того часу ця маса «вируватиме», так і має бути). Готовий настій слід процідити і розвести водою у пропорціях 1:5.

У липні ця підгодівля проводиться двічі. Якщо трави мало, то другу можна замінити настоєм попелу.

Якщо вибір падає на варіант зі складними добривами, то перший раз використовують розчин нітрофоски у воді, пропорція 1 ст.л на 10 л. Для другого разу підійде розчин з 0,5 л коров'яку і 1 ст.л сульфату калію.

Липневі підгодівлі для моркви

З органічних підгодівель для моркви у цей період добре використовувати деревну золу. Вона дасть корисне підживлення для росту коренеплодів. Золу вносять у ґрунт і зашпаровують її, після чого поливають грядку.

Зі складних добрив коренеплоди моркви живить нітроамофоска. До 10 л води додають 30-40 г добрива. Цим розчином поливають грядки, а потім проводять іще один полив - чистою водою.

Липневі підгодівлі для томатів

У липні для томатів проводять уже третю - останню підгодівлю. Для цього використовують такий розчин: коров'як - 1 л, суперфосфат - 20 г, сірчанокислий калій - 20 г, вода - 10 л.

Розподіляти розчин потрібно по-різному – високим томатам вносити більше суміші, а низькорослим - менше.

Липневі підгодівлі для капусти

Як і у випадку з морквою, для капусти у липні важливе зростання і зміцнення качанів.

Для підгодівлі використовують універсальне добриво на основі азоту, фосфору та калію: 15 г розводять у 10 л води. Капусту поливають цим розчином із розрахунку по 5 л на кожен метр насаджень.

Другий варіант підгодівлі для капусти роблять із коров'яку (0,5 л) і монофосфату калію (1/2 ст.л). Розводять їх у 10 л води і поливають із розрахунку 1-1,5 л на кожну рослину.

Липневі підгодівлі для болгарського перцю

Якщо сорт ранньостиглий, то у липні він вже дає плоди, тому його підгодовують розчином золи, коров'яку і води - у пропорції 300 г, 0,5 л і 10 л відповідно.

Є ще один варіант корисної підгодівлі: 2 ч.л сульфату калію і стільки ж – суперфосфату розчиняють у 10 л води.

Для пізніх сортів потрібно підтримати зростання і цвітіння. Знадобиться розчин із 10 г сечовини, 25 г суперфосфату, 20 г сульфату калію і 10 л води.

Липневі підгодівлі для картоплі

Для кореневого підживлення картоплі використовують розчин із суперфосфату (1 ст.л), деревної золи (3 склянки) і 10 л води.

Для позакореневого підживлення підійде обробка по листю розчином сечовини.

Липневі підгодівлі для буряків

Буряк у цей час активно розвиває коренеплід, тому знадобиться комплексне добриво.

Зазвичай готують такий розчин: калімагнезія і суперфосфат по 1 ст.л, сечовина - 1 ч.л, борна кислота - 0,5 ч.л, марганцівка - 1 г. Все це розчиняють у 10 л води.

Піджививши буряк таким добривом, потрібно ще просипати міжряддя золою і полити їх водою.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень