Чи треба рівненським пенсіонерам платити податок на нерухоме майно?

Роз'яснення з цього приводу надали у Рівненській фіскальній службі

Місцевий податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, повинні сплачувати всі, хто має у власності житло або його частку.

Не сплачують податки лише ті, хто має у власності житло площею менш, ніж 70 кв.м для квартир, та 150кв.м – для будинків.

Щодо звільнення від сплати цього податку через наявність певного статусу (пенсіонер, чорнобилець, наявність інвалідності тощо), то законодавство такої пільги не передбачає.

А ось від сплати земельного податку закон звільняє пенсіонерів за віком. Їм дозволено не платити за одну земельну ділянку за кожним видом використання в межах граничних норм (стаття 281 Податкового кодексу України).

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень