Чи обмежать рух транспорту центром міста?

З таким проханням сформована ще одна петиція

Олексій Глущенко подав петицію на розгляд міської ради Рівного з таким змістом:

Раніше рух транспорту в м.Рівне було частково обмежено на ділянці оріентовно від вул. Соборна, 1 до Коперніка, 9.  

Ці обмеження тривали досить тривалий час і очевидно, що органи місцевого самоврядування розуміли проблеми громадян міста (трафік, забрудення вихлопними газами, порушення режиму шуму, тощо).

Вже тривалий час за поданням начальника патрульної поліції міста Рівне, обмеження по руху транспорту центром міста було знято.

Очевидно, що це було жахливою та нефаховою помилкою.

На сьогоднішній день місто має - забрудення вихлопними газами, порушення режиму шуму, створення заторів(особливо при ДТП).

Прошу невідкладно обмежити рух транспорту центральною вулицею міста Рівне, крім громадського транспорту, транспорту комунальних, силових та державних служб, а також транспорту громадян, які проживають в центрі міста.

Підписати петицію можна тут

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень