Чи страйкуватимуть на Рівненщині через невиплату зарплат медики та освітяни

Адже наприкінці березня такі протести спалахнули на Івано-Франківщині

В обласному департаменті фінансів Рівненщини запевнили, що працівникам обласних комунальних закладів виплачують зарплату у повному обсязі і вчасно. Що стосується місцевих бюджетів, то вони нині – самостійні, тож чи є проблеми, потрібно питати у керівників районів, міст, сіл, ОТГ тощо.

Втім, згідно зі звітами, які надходять у департамент, проблем з виплатами зарплат медикам та освітянам у місцевих рад нема.

Говорить директор обласного департаменту фінансів Лідія Біляк:

По звітності прострочена кредиторська заборгованість з виплати зарплати в розрізі окремих бюджетів відсутня. Тобто вони справляються. Можливо, персонал не зовсім задоволений стимулюванням. Але обов’язковою є виплата зарплати. А стимулювання – це вже при наявності ресурсу.

Лідія Біляк пояснила, що стимулювання – це премії та надбавки. Їх виплачують тоді, коли є достатньо коштів у бюджеті. І, приміром, кошти на це можуть додаватися при перевиконанні бюджетів.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень