Просити Київ за медиків збираються на Рівненщині

Зокрема, хочуть направити звернення до Верховної Ради, Кабміну та Міністерства охорони здоров’я

Відповідний проект рішення на сесії 16 березня розгляне обласна рада. У зверненні депутати проситимуть здійснити диференціацію оплати медиків.  

Ініціатор звернення, головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Бортнік каже, що після останнього збільшення у державі мінімальної зарплати молодий лікар і санітарка без освіти почали отримувати однаково:

Виходить парадоксальна ситуація, в якій лікар без категорії, наприклад, який закінчив інтернатуру і прийшов на роботу, фельдшер чи медсестра, які мають другу кваліфікаційну категорію, і будь-який працівник, який без спеціальної медичної освіти, але працює в комунальних установах, отримують фактично однакову зарплату.

За словами Андрія Бортніка, така оплата праці може призвести до того, що молоді спеціалісти не будуть зацікавленні йти працювати у медицину, а працівники з досвідом шукатимуть більш високооплачувану роботу, що спричинить дефіцит кадрів у галузі.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень