Чи буде у рівнян гаряча вода, залежить від ціни на газ, – Коропецький

Наперердоні у Рівному припинили опалювальний сезон. За словами директора «Рівнетеплоенерго» Степана Коропецького, зважаючи на встановлення достатньо високих температур та накопичені борги населення, продовжувати опалювальний сезон недоцільно.

– Борг населення на сьогодні складає 59,7 мільйонів. Тобто заборгованість досить велика. Це включаючи попередні роки і включаючи нарахування за березень місяць. Це ще споживачі не отримали квитанції, бо тільки сьогодні починаємо розносити. Ну але вже практично ця заборогованість зафіксована на перше число.

Своєю чергою соціальні заклади, як то лікарні, садочки і школи, забезпечуватимуть теплом, у разі, якщо подадуть письмову заявку до Рівнетеплоенерго. 

Є і менш приємна звістка – разом із припиненням подачі тепла, гарячої води у оселях рівнян теж не буде. За словами Степана Коропецького, воду відключають у першу чергу через технічну необхідність переключити мережі. Інша причина полягає у вартості газу, який закуповують тепловики для підігріву води, адже якою буде ціна, поки достеменно не відомо.

Головний теплопостачальник міста зазначив, що новини з цього приводу матиме наступного тижня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень