![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Так пояснив ситуацію з підвищенням вартості проїзду керівник управління транспорту Рівненської ОДА
Нагадаємо, до Рівненської ОДА сьогодні прийшло кілька десятків пенсіонерів. Люди вимагали зниження вартості проїзду маршрутним автобусом до садових ділянок в Новоукраїнці, адже відсьогодні з пільговиків беруть не 3, а 8 гривень. Варто зауважити, що для решти населення така ціна діяла і раніше. Більше того, пенсіонери навіть перекривали рух маршрутки на автовокзалі.
До пенсіонерів прийшов начальник управління транспорту області Федір Мисюра, за його словами, місцева влада безсила у вирішенні проблеми пільгового перевезення.
Це проблема не Рівного і не Рівненської області. Це проблема державна. До 2016 року у бюджеті були передбачені кошти на пільговий проїзд - на відшкодування, на дотації. Бюджет давав близько 2 млн гривень на всі області, вони розподілялися між перевізниками, які заключали тристоронню угоду. В 2016 році Кабмін в бюджеті не передбачив ці кошти, і тому пільгові категорії скинули на місцеві бюджети. Місцеві бюджети, повірне мені, цього не потянуть.
Голова союзу перевізників Рівненської області Валентин Демчук теж каже, що від перевізників у цій ситуації мало що залежить. Тим більше, що маршрут до садових ділянок є збитковим. За словами Демчука, до 85% пасажирів тут - пільговики.
Ці слова пенсіонери різко розкритикували – кажуть у маршрутках не видають квитки, тож і немає контролю щодо того, скільки дійсно пасажирів користуються транспортом. До того ж вони нарікають на переповненість маршруток. Відтак пенсіонери зібрали підписи до керівництва області, міста та району з вимогою повернути їм стару ціну. Адже, на запропоновані перевізниками 7 гривень вони не погоджуються. Інакше люди похилого віку обіцяють перекрити трасу Київ-Чоп.
Нагадаємо, сьогодні пенсіонери також заблокували рух маршруток на автовокзалі.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Рівному пенсіонери заблокували рух маршрутки до Новоукраїнки (5 ФОТО)
Десятки пенсіонерів пікетують Рівненську облдержадміністрацію (ФОТО)
Українські школярі вчитимуться за підручниками рівненських авторів
У Рівному сьогодні планують завершити опалювальний сезон
Кілька вулиць Рівного відзавтра і впродовж двох тижнів будуть без світла
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК