Крапки над «і» зі звинуваченнями Рівненської ОДА: ухвала суду

Її оприлюднив прес-секретар голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Мініч

Про звинувачення голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка (на фото) зі сторони представників Рівненської єпархії Української Православної Церкви сайт Радіо Трек писав у публікації Голову Рівненської облдержадміністрації звинуватили у брехні та подававав коментар його речника Сергія Мініча

Йшлося про судове рішення у справі релігійної громади Української Православної Церкви села Рясники Гощанського району Рівненської області.

Катерина Іванюк, яка представляє цю релігійну громаду в суді, заперечила прийняття будь-якого остаточного рішення суду з цього питання.

Натомість прес-секретар голови Рівненської ОДА Сергій Мініч наполягав, що 11 листопада в суді таки розглядалося  відповідне клопотання УПЦ щодо відтермінування вступу в дію розпорядження голови облдержадміністрації про утворення комісії з вивчення ситуації в Рясниках та проведення почергового богослужіння.

 

І суд клопотання громади – не задовольнив.

Тепер на доказ власних слів Сергій Мініч подав і фотокопію відповідної ухвали

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень