Крапки над «і» зі звинуваченнями Рівненської ОДА: ухвала суду

Її оприлюднив прес-секретар голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Мініч

Про звинувачення голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка (на фото) зі сторони представників Рівненської єпархії Української Православної Церкви сайт Радіо Трек писав у публікації Голову Рівненської облдержадміністрації звинуватили у брехні та подававав коментар його речника Сергія Мініча

Йшлося про судове рішення у справі релігійної громади Української Православної Церкви села Рясники Гощанського району Рівненської області.

Катерина Іванюк, яка представляє цю релігійну громаду в суді, заперечила прийняття будь-якого остаточного рішення суду з цього питання.

Натомість прес-секретар голови Рівненської ОДА Сергій Мініч наполягав, що 11 листопада в суді таки розглядалося  відповідне клопотання УПЦ щодо відтермінування вступу в дію розпорядження голови облдержадміністрації про утворення комісії з вивчення ситуації в Рясниках та проведення почергового богослужіння.

 

І суд клопотання громади – не задовольнив.

Тепер на доказ власних слів Сергій Мініч подав і фотокопію відповідної ухвали

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень