Муляренко цього тижня працюватиме в Азербайджані

Цього тижня голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко перебуватиме у триденному службовому відрядженні в республіці Азербайджан.

Вже сьогодні Олексій Муляренко бере участь в урочистому прийомі з нагоди 25-ї річниці незалежності України, що відбуваєтсья в Посольстві України в Азербайджанській Республіці.

Окрім того, в рамках візиту відбудеться презентація економічного, туристичного та інвестиційного потенціалу Рівненської області, а також зустріч із Головою виконавчої влади Габалинського району Азербайджанської Республіки з питань відновлення двосторонніх міжрегіональних відносин.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень