ЧУ з футболу серед аматорів завершили достроково

Дві команди з області гратимуть у чемпіонаті вже наступного року

Осіння частина чемпіонату України з футболу серед аматорів для представників Рівненщини фінішувала достроково.

Як інформує ФК «ОДЕК»,

Асоціація аматорського футболу України вирішила перенести ігри 10-го туру на 2022-й рік. Таким чином, представники Рівненщини у цьому турнірі - «ОДЕК» (Оржів) та «Маяк» (Сарни) - ідуть на перерву посідаючи, відповідно, третє та шосте місця у Групі №1.

Тепер «ОДЕК» та «Маяк» можуть зосередити зусилля на чемпіонаті області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень