Вірта вилучили. А рівняни забили лише один гол «гірникам»

«Шахтар» здобув чергову перемогу

Фото - НК "Верес"

Відігравши на рівних перший тайм у матчі з віцечемпіоном та володарем Суперкубка України, «Верес» поступився «Шахтарю» у столиці.

Гра 9-го туру чемпіонату України завершилась рахунком 4:1 на користь «гірників».

Через вилучення головного тренера «Вереса» Юрія Вірта з лави запасних діями команди у матчі з «Шахтарем» керував Олександр Зотов. Він прокоментував гру рівнян у матчі проти «Шахтаря»:

- Дали бій «Шахтарю» лише в першому таймі. Після перерви дуже багато помилялися.

Тому все закономірно. До перерви ми менше помилялися, бо ще були сили встигати за переміщенням гравців «Шахтаря».

А другий тайм показав різницю у класі команд.

Нагадаємо, матч «Шахтаря» і «Вереса» став дванадцятим в історії протистоянь між клубами. 28 років тому рівняни на рідному «Авангарді» здобули перемогу над «гірниками».

Наступний матч «Верес» проведе у неділю, 3 жовтня, проти «Олександрії» з Кіровоградщини. Цей матч відбудеться о 14-й у Луцьку, де рівняни грають на час реконструкції стадіону в Рівному.

«Шахтар» в рамках УПЛ також зіграє 3 жовтня, його суперником буде київське «Динамо», цей поєдинок почнеться о 19:30.

Крім того, на гірників 28 вересня чекає поєдинок у рамках етапу Ліги чемпіонів, вони прийматимуть італійський «Інтер». Матч на НСК «Олімпійський» почнеться о 19:45.