Чотири претенденти на одне місце: у Рівному обирають нового очільника тубдиспансеру

Нинішній керівник медзакладу документи не подавав

Учора завершився прийом документів на зайняття посади директора комунального закладу «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер».

Документи подали четверо претендентів:

Сергій Гордієвич - лікар обласного шкірвендиспансеру;

 

Юрій Лазаревич - керівник рівненського відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», яка допомагає ВІЛ-позитивним людям, а також пацієнтам з туберкульозом і гепатитами;

 

Федір Аврук - лікар-хірург Рівненської обласної дитячої лікарні;

 

Олег Кравець - головлікар дитячого протитуберкульозного санаторію «Новостав», який спеціалізується на лікуванні дітей 14-17 років хворих на туберкульоз.

Зазначимо, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру не лише керує цим закладом, а й автоматично стає головою правління об’єднання «Фтизіатрія», яке включає, окрім тубдиспансеру, три туберкульозні лікарні та два санаторії на Рівненщині.

Вже сьогодні головного лікаря обере спеціальна медична комісія, до якої увійшли депутати облради, громадські активісти і члени колективу протитуберкульозного диспансеру.

Нині ж обов’язки керівника медзакладу виконує Ростислав Рожанський, який з 2001 року очолював заклад і є заступником головлікаря.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень