Чотири дії, які не можна робити перед дзеркалом

Це предмет, з яким треба бути обережнішим

Дзеркало чи не наймагічніший предмет у нашій оселі. Принаймні так вважають езотерики. Про дзеркало є безліч прикмет і його й досі використовують для різних обрядів і ритуалів.

Є щонайменше чотири прикмети про те, що ніколи не варто робити перед дзеркалом. Бо це може накликати біду чи нещастя до будинку.

Не дивіться у дзеркало, якщо воно пошкоджене

Зберігати пошкоджені речі загалом не дуже хороша ідея. Вважається, такі предмети інтер’єру притягують негативну енергію. Це стосується і дзеркала. Тому не варто дивитися в нього, якщо воно розбите або тріснуте.

Не можна дивитись у дзеркало вночі

Езотерики не тільки не рекомендують спати навпроти дзеркала, а дивитися в нього після заходу сонця. Особливо небезпечним вважається період із 12 ночі до 3 ранку. Раніше люди вірили, що в цей час дзеркало може стати порталом із потойбічним світом.

Не варто їсти перед дзеркалом

Постарайтеся організувати місце для їжі в вашому будинку так, щоб в цей момент ви не відображалися в дзеркалі. Разом з їжею ви можете «заїсти» все позитивне, чим ви наділені.

Не дивіться в порожній гаманець навпроти дзеркала

Буває, коли ви заглядаєте у свій гаманець біля вхідних дверей, і в той момент можете відбиватися в дзеркалі. Так не треба робити. Крім того, езотерики радять залишати у дзеркалі монету чи купюру.

Джерело: telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень