«Чонгар ніхто не розміновував», - Арестович розкрив карти: «Не було факту замінування» (ФОТО)

Ексрадник ОП дав інтерв’ю виданню з Ізраїлю

Олексій Арестович дав інтерв’ю ізраїльському інтернет-виданню Newsru.co.il 

У своїх соцмережах сам можливий наступний президент України анонсує цю публікацію так:

Интервью израильскому порталу с ответами на вопросы, которые вызывают наибольшие споры и сомнения:

- не пора ли выводить войска из Бахмута?

- провалы начала войны,

- коррупция в Украине,

- подробности отставки,

- политические планы,

- Дугин

https://www.newsru.co.il/world/9mar2023/arestovich_501.html

За посиланням ви можете прочитати роз’яснення Арестовича з зазначених питань.

Ми ж наводимо тут його відповідь на запитання «Чому був розмінований Чонгар?»

- Что касается Чонгара, то его никто не разминировал, потому что его заминировать не успели. Следствие еще все это докажет.

 

Я сейчас сообщаю информацию, которой располагаю на том самом внутреннем уровне, о котором говорил в начале нашей беседы*.

 

По обороне Херсона перед войной дважды были проведены командно-штабные учения, в которых принимал участие президент. Последние учения состоялись 12 февраля, за 12 дней до вторжения.

 

Все было готово к обороне, но, к сожалению, из-за предательства ряда должностных лиц российской армии удалось вырваться на оперативный простор.

 

Но не забывайте, что в Крыму была создана огромная группировка войск, в несколько раз превышающая нашу оборону. Плюс голая степь, плюс близость российской авиации к Крыму, где пять военных аэродромов.

 

Самолет отбомбил, улетел и уже через полчаса прилетел опять. Вести оборону было крайне сложно. И россияне почувствуют это на себе, когда мы пойдем там в контрнаступление.

Пункт пропуску "Чонгар". В далині ми бачимо міст. Фото 2017 р.

*На початку розмови Арестович закцентував, що «ніколи не мав доступу до секретної інформації».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень