Чому заповіді: більше про новий пам'ятник, який хочуть встановити у Рівному

Це буде монумент з десятьма заповідями Божими

Ініціювала встановлення пам'ятника міжцерковна рада Рівненщини, до якої входять представники різних релігійних конфесій. За задумом, він має об’єднати представників різних релігій до відзначення Реформації-500, сприяти морально-духовному розвитку Рівненщини.

Розташувати монумент планують біля школи №12 на розі вулиць Грушевського та Київської.

Громадський активіст, консультант представників міжцерковної ради Сергій Мусевич каже, що спочатку пам’ятник планували встановити в іншому місці. Але коли звернулися до нині покійного головного архітектора Рівного Сергія Семенця, то він їхні наміри змінив:

Ми хотіли встановити його при в’їзді з Києва з правої сторони. Але коли звернулися до головного архітектора, він нам порадив біля школи №12 на розі вулиць Київської та Грушевського. Ми зробили зйомку генплану. Вадим Недельський – архітектор – почав працювати над тим, щоб зробити кошторис і намалювати цей проект. І подали. І поговорили з Сергієм Паладійчуком, з мером, з депутатами, і побачили усну, надіюсь, і в майбутньому письмову, підтримку.

Сергій Мусевич обіцяє, що встановлювати пам’ятник будуть за кошти спонсорів. Втім, не будуть проти, якщо міськрада Рівного вирішить надати якусь суму з міського бюджету. Встановити монумент планують до кінця року.

Громадський активіст каже, що не думав, що інформація про пам’ятник викличе настільки великий галас, який піднявся у соцмережі Фейсбук, і що хтось буде проти його встановлення. При цьому зауважує, що проти пивбарів та інших майданчиків з розпивання алкогольних напоїв чомусь громадськість так активно не виступає, як проти монумента з десятьма заповідями. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень