Чому сидіння у літаках — сині? Неочікуване пояснення

Те, про що ви не знали

Звісно, не завжди сидіння у літаку саме сині – бувають й інші темні кольори, однак переважно компанії обирають саме такий колір.

Отож, на це існує як мінімум дві причини.

По-перше, це практично. Сині крісла прослужать довше, ніж світліші за кольором. Потертості і плями не так помітні на синьому, як до прикладу, на білому, сірому чи жовтому фоні.

Інші кольори також зустрічаються в салонах. Однак здебільшого їх використовують у бізнес-класах, якими літає менше людей, тому й брудняться вони не так швидко.

По-друге, дослідження вчених доводять, що синій колір асоціюється з безпекою. Навіть люди, які не страждають на аерофобію, погоджуються, що в салоні з синіми кріслами їм спокійніше й комфортніше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень