Чому сотні рівнян так довго чекають маршрутку ввечері

Проблема є

Рівняни скаржаться на відсутність маршруток вечорами. Мешканці міста розповіли Радіо Трек, що після 21-ї години на зупинках чимало людей довго чекають на транспорт, у результаті іноді доводиться йти пішки.

Ми перевірили наявність маршруток після 21-ї за допомогою онлайн-сервісу "Dozor".

Із майже 30 маршрутів працюють після 9-ї години вечора усього близько шести. З них найбільше 45-х і 49-х. Також можна зустріти два тролейбуси №7 та 10.

Знову ж таки, як відомо - не усі маршрутники вмикають GPS-маячки, тож маршруток може бути більше. Крім того, деякі маршрутки могли завершити роботу, доки ми до них "дісталися", переглядаючи поступово кожен із маршрутів. Однак суті це не змінює: ввечері маршруток дуже мало.

За коментарем ми звернулися до нині вже ексначальника міського управління транспорту Володимира Пилипчука, оскільки саме під час карантину працював головним транспортником міста і лише тиждень як обійняв посаду керівника міського управління ЖКГ.

Говорить, що усе – через карантин. Обмеження зменшили кількість маршруток на дорогах міста, пояснив Володимир Пилипчук:

Зараз просто дуже мало заробляють самі перевізники, тому менше виїжджають на свої маршрути. По самих маршрутах виїжджають всі. Коли більший наплив – вони працюють, коли менший – не працюють повністю.

Щойно карантинні обмеження скасують, робота громадського транспорту повернеться до звичайного режиму, переконаний Володимир Пилипчук.

Він наголошує, що в управлінні працюють з кожним перевізником окремо та реагують на усі скарги. Утім, додав, що за час карантину у Рівному звільнилася чверть водіїв.

Зауважимо, що зовсім нещодавно начальники управлінь транспорту та ЖКГ помінялися посадами і тепер Володимир Пилипчук очолює управління житлово-комунального господарства, а головним транспортником міста став Ярослав Сахнюк.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень