ON-LINE

Чому Рівне не довіряє корейцям? Ще раз про електронний квиток

вівторок, 17 січня 2017
Мова йде про корейське підприємство, яке хотіло у Рівному займатися електронним квитком

Сьогодні Верховна Рада регламентувала впровадження електронного квитка в містах України. Мер міста Володимир Хомко розповідає, що у впровадженні єдиного квитка Рівне буде рівнятися на два інші обласні центри – Львів та Вінницю. Як зазначає мер, вони таку подію запланували на 2018 рік. Також очільник міста відзначив, що в цьому напрямку вони не співпрацюватимуть з корейською фірмою, як говорилося раніше. І на те є свої причини, відзначає Володимир Хомко:

Я скажу, в чому мінус корейців: по-перше, вони хочуть організовувати спільне підприємство закупівлі тролейбусів. Це відразу банкрутство нашого тролейбусного управління, бо ми такі гроші не відробимо, або будемо погашати з бюджета. По-друге, вони хочуть, щоб, якщо вони зайдуть, то щоб ніхто в місті не міг друкувати щось подібне до електронного квитка. Нас це не влаштовує. Це дуже велика вимога, дуже серйозна. Тому ми хочемо, щоб цей квиток був наш.

Також Володимир Хомко відзначив, що від послуг корейської фірми відмовилися й міста-сусіди. Втім, коли та за допомогою якого механізму в Рівному будуть вводити електронний квиток, поки мер не сказав.


КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • MaxDeputat MaxDep не можна ось так взяти, і відмовитися від чорного налу. Відповісти

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ