ON-LINE

На скільки вистачить Рівненського сміттєвого полігону?

вівторок, 27 грудня 2016
Про свої прогнози для міського сміттєзвалища розповів мер Рівного Володимир Хомко

Зокрема, він відзначив, що сміттєвого полігону вистачить на 10-15 років. Втім, немалу роль грає в цьому і Рівненський сміттєпереробний завод, який переробляє частинну сміття, говорить Володимир Хомко:

Хоч і не на повну потужність, але працює сміттєпереробний завод – десь третину сміття він переробляє. Більше того, зміниться законодавство, ми його запустимо, він буде переробляти 60-70%.

Також розповів міський голова і про те, що до весни буде готова система дегазації сміттєзвалища, щоб зменшити ризик вибуху. Також на територію полігону прокладається водогін, щоб в разі пожежі оперативно можна було діяти.

Нагадаємо, нещодавно виник скандал навколо того, що нібито львівське сміття викидають на територію Рівненського сміттєвого полігону. Втім, Володимир Хомко таку інформацію спростовує. Хоча на самому полігоні й підвищили заходи безпеки.

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Dennis Kuznetsov Правильний підхід до утилізації твердих побутових відходів втілено в селі Зачепилівка Новосанжарського району на Полтавщині за сприяння проекту DESPRO
  https://www.youtube.com/watch?v=pAN499BU4XM
  Відповісти

Оголошення

 • Зникла кішка

  В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
 • Втрачено техпаспорт

  Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
 • Загублено чорну сумку

  В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного