ON-LINE

Чому дерево впало на жінку з немовлям: пояснення директора парку Рівного

четвер, 04 травня 2017
Керівник міського об’єднання парків культури і відпочинку Андрій Черепанов каже, що вже є висновок екологічного інспектора про причини падіння дерева на людей

Про цю історію, яка сталася 25 квітня, сайт Радіо Трек писав у публікації У парку Шевченка дерево впало на жінку з немовлям 

Після того мати тримісячної дитини, на яку впало дерево, звернулася у поліцію А у парку визначили аварійні дерева і уснули небезпеку. 

Директор міського об’єднання парків культури і відпочинку Андрій Черепанов каже, що вже причини падіння дерева визначив екологічний інспектор і з'ясувалося, що вини працівників парку імені Шевченка у тому, що сталося, нема:

Висновок такий, що здорове дерево розкололося навпіл (немає вини робітників парку) у зв’язку з попередніми погодними умовами, а саме: внаслідок різких поривів вітру та складних погодних умов узимку. Дерево потерпіло від важких морозів, після того вдарили пориви вітру, що спричинило комплекс таких природних факторів і привело до такого прикрого випадку. Дерево ж аварійним не було.

Андрій Черепанов запевнив, що нині у парку аварійних дерев немає. Однак гарантії, що інші дерева можуть впасти на відвідувачів парку, дати не зміг.

Окрім цього, за словами директора парку, їхній колектив вирішив допомогти матеріально потерпілим жінці та дитині. З яких коштів це буде допомога – вирішують. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного