Куди зникла карета з парку Рівного: пояснення

Карету у формі серця у парку Молоді, прозваному Лебединкою, колись у подарунок місту встановив депутат міськради Рівного Олександр Нестерук

Так виглядала колись зникла карета

Про зникнення карети сайт Радіо Трек писав у публікації На Лебединці зникла карета у формі серця 

Депутат міськради Рівного Олександр Нестерук каже, що карету забрали спеціально:

Вона була встановлена у 2010 році, якщо пам’ять мені не зраджує, у серпні. Звичайно, за час пішла певна корозія металу і фарба почала відлущуватися. Оскільки парк на Лебединці обслуговує трест зеленого господарства, він взяв її зараз на ремонт і, думаю, в найближчий час вона буде встановлена на тому ж місці, але в новому образі: пофарбована і приведена до належного стану.  

Олександр Нестерук каже, що карету мають повернути на своє місце до кінця цього тижня. Обіцяє це питання тримати на контролі. Зауважує, що відповідальні за парк мали б щорічно стежити за станом карети, щоб вона не руйнувалася. Також висловлює сподівання, що вже незабаром рівняни матимуть змогу, як і раніше, фотографуватися на фоні карети і краєвиду з водоймою і  лебедями, біля яких вона встановлена.    

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень