ON-LINE

Чому на Басівкутському озері у Рівному досі старий шлюз, який вже прориває

вівторок, 12 червня 2018
Хоча тендер на виготовлення проекту реконструкції шлюзу-регулятора провели ще влітку торік

Так ремонтували прорваний шлюз Басівкутського озера у травні

Як пояснив міський голова Рівного Володимир Хомко, воду на дамбі Басівкутського озера утримують шандорами – конструкціями з дерев'яних дощок. Вони нерухомі, тому не можуть регулювати рівень води у водоймі, лише стримують її. А ось виконувати регулювання рівня можна шлюзом-регулятором. Саме такий хотіли встановити на Басівкутському озері.

Торік виграла тендер на виготовлення проекту реконструкції шлюзу рівненська фірма «Єврожитлобуд». Як зазначено на сайті "Prozorro", зголосилася це зробити за 567 тисяч гривень. І навіть отримала частину коштів за роботу – 170 тисяч гривень. Однак, як пояснив головний інженер міського управління капітального будівництва Анатолій Матвійчук, договір із фірмою розірвали:

З ними розірвали договір. Вони не вклалися у терміни, які мали бути. Вони мали виготовити до травня проектно-кошторисну документацію. Але вони її не виготовили. Тепер шукаємо проектанта, який буде виконувати ці роботи.

Що стосується повернення заплачених 170 тисяч гривень, то, каже Анатолій Матвійчук, за цим УКБ доведеться звертатися з позовом до суду.

Нагадаємо, що наприкінці травня шлюз на Басівкутському озері прорвало. Адже у дерев'яної шандори, якою 25 років утримували воду на дамбі, вийшов термін експлуатації. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
  • Загубилася собака - німецька вівчарка

    В районі Північного загубилася собака породи німецька вівчарка (хлопчик) чорно-рудого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного