На Басівкутському озері пошкоджено шлюз

Рівень води знизився

Поломка трапилася сьогодні. Зараз там ведуться ремонтні роботи.

Ось що розповів начальник комунального підприємства «Рівненське міське ШЕУ» Віктор Климук:

Шандора зламалася через перевищення терміну експлуатації, адже дерев’яна конструкція була встановлена на Басівкутському озері близько 25 років тому. Якщо вчасно все відремонтувати, то нічого страшного не станеться. Думаю, що до кінця дня ми зможемо, принаймні залатати цю вибоїну, але питання треба ставити про терміни капітального ремонту.

Споруду визнали аварійною ще близько восьми років тому. Однак, питання досі не вирішене, адже для повної заміни конструкції необхідно спочатку розробити проект та провести експертизу, а пізніше і тендер.

Через проблеми зі шлюзом рівень води в Басівкутському озері дещо знизився, однак, для водойми це не несе великої загрози.  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень