«Десь винен сніг, десь – водії», - управління транспорту про скарги на роботу маршруток Рівного

Рівняни скаржилися на погану роботу водіїв у соцмережі Фейсбук

Зокрема, писали, що водії на маршрутах №№ 64 та 36 не доїжджають до кінцевих зупинок. Цим же грішать водії всіх маршруток, які їдуть в сторону Рівненського зоопарку. А ось на маршруті №39 не заїжджають на зупинку «Залізничний вокзал». 

Чому так вони роблять – ми попросили прокоментувати в.о. начальника міського управління транспорту і зв’язку Тетяну Мартинюк:

Маршрутні автобуси не доїжджали до кінцевої зупинки в ті дні, коли не були розчищені дороги. Зокрема, збільшилася кількість скарг на маршрутки №№64, 61, 61-А, 35. Нині після того, як розчищаються вулиці, маршрутні таксі почали працювати у своєму звичному режимі.

 

Окрім цього, вдова загиблого на Майдані Валерія Опанасюка скаржилася, що маршрутники відмовляють її дітям у безплатному проїзді, незважаючи на те, що вони показують посвідчення, які підтверджують їхній статус дітей Героя Майдану. В.о. начальника міського управління транспорту і зв’язку Тетяна Мартинюк каже, що пані Опанасюк зверталася до них і вони викликали водія і перевізника в управління. Їм повідомили, що незалежно від кількості наявних пільговиків у салоні маршрутки, дітей героїв вони зобов’язані возити безплатно. І попередили, що в разі порушень розриватимуть угоду про здійснення перевезень.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень