Чому «Авангард» у Рівному досі не почали демонтувати?

Журналісти зв’язувалися з ДАБІ у Києві

Державна архітектурно-будівельна інспекція України ще не розглядала документи про дозвіл на початок будівельних робіт на стадіоні «Авангард» у Рівному.

Про це у відповідь на інформаційний запит журналістів UA:Рівне сьогодні повідомила прес-секретарка ДАБІ України Наталія Круподерова.

За її словами,

документи з заявкою на дозвіл про початок будівельних робіт із Рівного справді надійшли.

 

Крайній термін їхнього розгляду — сьоме березня.

Нагадаємо, минулого четверга будівельники розпочали на стадіоні «Авангард» монтаж у південній трибуні приміщення для зберігання будінструментів. Тендер на виконання робіт виграла рівненська фірма «Фіалка». Оголошений кошторис реконструкції - 200 мільйонів гривень. Згідно з планом будівництва, триватиме реконструкція до травня 2021-го року.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень