Чому звільнили Залужного? Мольфар назвав головну причину

За його словами, Всесвіт просто так не прибирає з високих постів таких людей

8 лютого президент України Володимир Зеленський офіційно звільнив Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Тому тепер його посаду обійматиме Олександр Сирський.

Пояснюючи, навіщо звільнили Залужного, Зеленський сказав, що українській армії потрібні зміни.

Однак, мольфар Макс Гордєєв впевнений, що Залужного звільнили з його ініціативи. У коментарі УНІАН він сказав:

- Залужного не звільнили. Він сам пішов. Це 100%. Але щоб люди не подумали, що він якимось чином кидає Україну, він домовився із Зеленським, що його нібито звільнять.

 

Все тому, що генерал Залужний втомився емоційно і фізично, він за два роки майже вичерпав всі свої ресурси.

 

Але в основному проблема в тому, що йому не давали робити те, що він хотів. Морально це його просто «витягнуло».

Мольфар також додав, що Всесвіт просто так не прибирає з високих постів таких людей як Валерій Залужний.

- Ми застрягли на одному місці, і ту тактику, яка з самого початку була у Залужного, неможливо було підтримувати, тому що, на жаль, не все було так, як він собі бачив", - зазначив мольфар.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень