Чому не варто викидати старий смартфон: як дати йому друге життя

Він спокійно може знадобитися для якогось одного завдання

Технології розвиваються настільки бурхливо, що через кілька років смартфон працюватиме повільніше, ніж на момент покупки. Як правило, зниження швидкості роботи пристрою змушує нас купувати раз на кілька років новий смартфон.

А куди подіти старий? Віддати родичу чи продати за копійки — начебто більше варіантів немає. Але це помилка.

Так, морально застарілий смартфон завдасть дискомфорту в повсякденному використанні, але він спокійно може пригодитися для якогось одного завдання, яке він вільно витягне.

Вебкамера та мікрофон

За допомогою спеціальних програм можна перетворити смартфон на вебкамеру на комп’ютері, а також на зовнішній мікрофон. Якість звуку та відео може бути набагато кращою, ніж у комп’ютерної периферії, а підключається смартфон без дроту, що робить його використання ще цікавішим.

Автомобільний навігатор

Навіщо купувати дорогий GPS навігатор, коли на нього можна перетворити звичайний смартфон? Та й функціоналу буде більше – раптом захочеться під час зупинки подивитися кіно чи Youtube.

Якщо смартфон потужний, то можна підібрати програму, яка ще й перетворить смартфон на відеореєстратор — на екрані карта, а задня камера смартфона дивиться на дорогу. Два в одному!

У ролі Wi-Fi роутера для інтернету

Наприклад, на дачі. Не треба купувати окремий роутер. Якщо є добрий сигнал, можна підібрати тариф та роздавати інтернет на всі пристрої – смартфони, планшети, ноутбуки. Для локальної мережі, на жаль, старий смартфон не підійде.

Диктофон та IP камера

Встановивши відповідні програми, можна налаштувати смартфон так, щоб він починав записувати що відбувається в приміщенні від гучного звуку. Також за допомогою додатків можна перетворити смартфон на IP камеру — і через інтернет дивитися, що зараз відбувається у вашому будинку.

 Є різні програми, за допомогою яких смартфон можна перетворити на відеоняню і заощадити на цьому пристойну суму.

У ролі сервера

Так-так. Для різних цілей — якщо в смартфоні багато пам’яті, то можна записати на нього відео-аудіотеку і підключаючись до нього за вибраним протоколом забирати потрібні файли.

Але щоб усю цю справу налаштувати, потрібно буде добре «потанцювати з бубном».

У нас був досвід, коли ми писали відео з IP камери на смартфон через мережу Wi-Fi, оскільки інтернету не було в приміщенні.

Радіо або телевізор

Якщо є стабільний зв’язок і доступний інтернет, то старий смартфон легко перетворити на цифрове радіо або телевізор. Звичайно, весь контент буде доставлятися за допомогою мережі інтернет.

Зручно тим, хто працює на такій роботі, де треба згаяти час, а нічого з розваг немає. Або ж просто встановити такий гаджет на літній кухні на дачі.

Зчитувач NFC тегів

Якщо смартфон підтримує NFC, його можна використовувати в ролі сканера міток. Але таке використання швидше підійде для підприємств — наприклад, зчитувати мітки з товарів під час переміщення зі складу на склад.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень