

«Плани з мобілізації, які визначає Генштаб ЗСУ, є великими»
За словами першого заступника голови Рівненської ОВА Сергія Подоліна для ITV, виконувати плани вдається завдяки тому, що в області живе багато патріотів. Разом із тим, облави на чоловіків – це не найкращий вихід.
— По-перше, у нас живе багато патріотів.
По-друге, у нас правильно організований процес мобілізації населення. У нас співпрацюють працівники ТЦК, поліція та представники місцевих громад.
Хоч, скажу чесно, що плани з мобілізації, які визначає Генштаб ЗСУ, є великими. Однак усі розуміють, що на нас напав ворог, і для того, щоб захиститися, нам потрібні люди. Мобілізовувати людей потрібно правильно та у законний спосіб.
Завдяки цьому в нас не так багато конфліктів населення з працівниками ТЦК. Хоч без цього й не обходиться.
Разом із тим, у нас проводяться зустрічі влади з рідними тих, хто воює. У нас є чимало захисників, які уже два роки перебувають на фронті. Їм теж потрібно відпочивати, - сказав Подолін.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Золота жила»: у чому Україна перша у світі, неочікувана для багатьох відповідь
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Наложниць у гаремах розгодовували до 150 кг: навіщо це було потрібно?
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
Ціна «злетіла» в 2 рази: обов'язкова для всіх водіїв послуга різко подорожчала
«По 10 тисяч із кожного регіону»: Якою має бути мобілізація в Україні
Повістка надійшла військовому, який майже 2 роки у російському полоні
Відстрочка від призову: чи мають на неї право чоловіки, які чекають третю дитину?
Закон заплутав багатьох людей. Юристка спростувала поширений міф про відстрочку від мобілізації
В Україні скасували кожну 9-ту довідку ВЛК про непридатність до військової служби
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415