Чому бруківку краще купувати у «Волинь-шифер»?

Бо німецька якість від українського виробника!

Фото ілюстративне

Дорога, мощена каменем, відома з давніх-давен. Спочатку камінь застосовували в необробленому вигляді, потім стали надавати йому кубічну форму. Так з'явилася бруківка.

Сьогодні бруківка – один із найпопулярніших матеріалів для дорожнього покриття.

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Товариство «Волинь-шифер» є одним із лідерів із виробництва елементів благоустрою в регіоні.

Потужність вражає - 4000 кв.метрів бруківки за добу

Висока якість продукції досягається завдяки високопродуктивній вібропресувальній машині фірми «MASA», яка є топмоделлю серед камене-формувальних машин. Додаткове просіювання піску, дозування сировини та підтримання заданої вологості за допомогою спеціальних комп’ютерних програм - все це гарантує високу якість наших вібропресованих виробів.

Вся продукція виготовляється відповідно до вимог ДСТУ. Крім того, вібропресовані вироби періодично проходять лабораторні дослідження, на основі яких отримано відповідні сертифікати.

Фото ілюстративне

Волинь-шифер - це сертифікована бруківка тротуарна, дорожня, бордюри та поребрик.

Волинь-шифер - це великий асортимент досконалої продукції різних форм та кольорів.

Волинь-шифер – місто Здолбунів, Шевченка, 1. Телефон: 0-800-212-909.

* на правах реклами

Радіо Трек у Тelegram, Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень