Зірка «Гри престолів» станцював під снігом у трусах (ВІДЕО)

У Педро Паскаля красиві ноги

Актор Педро Паскаль, який зіграв Оберіна Мартелла в «Грі престолів» і виконав головну роль в серіалі «Мандалорець», знявся в рекламі шведського виробника шкарпеток, нижньої білизни і купальників «Happy Socks».

У ретро-ролику ми бачимо кафе, в якому сидить центральний персонаж у виконанні Педро Паскаля. Спочатку він розмовляє зі співробітником закладу, а потім демонструє строкаті шкарпетки і починає танцювати, поступово втягуючи в танець інших відвідувачів кафе.

Пізніше справа приймає серйозний оборот і все танцюристи постають без штанів (і спідниць) і демонструють яскраву нижню білизну. А ще через деякий час вони виходять на вулицю, щоб продовжити танцювати під снігом.

Наш короткометражний фільм з Педро Паскалем в головній ролі - це барвисте кінематографічне свято, загорнуте в подарункову упаковку щастя і творчості, - йдеться в описі реклами.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень