Чоловіки виховують переважно своїх дітей

Науковці спростували поширену думку про те, що багато чоловіків виховують у шлюбі не своїх дітей

Відповідно до результатів нового дослідження бельгійського біолога Маартена Лармюзо, більшість фахівців сильно перебільшили відсоток позашлюбного батьківства. Якщо раніше експерти називали цифру від 10 до 30%, то зараз науково доведено, що цей показник не перевищує 1,8%.

Відзначимо, що така сама статистика була і за часів Середньовіччя, коли не існувало сучасних контрацептивів. Наприклад, записи в актах цивільного стану Фландрії за останні 500 років згадують лише про 1-2% "чужих" дітей у шлюбі. Зараз же цей показник значно нижчий: серед африканців з ПАР він склав усього 0,9%, а серед іспанців (найтемпераментнішої нації) варіюється від 0,6 до 1,7%.

Отже, теорія біологів про те, що жінки зраджують своїм чоловікам через пошук якісних генів для майбутніх нащадків, виявилася міфом. Як з'ясувалося, більшість дружин, які зраджують своїм чоловікам, роблять це винятково через сексуальне або моральне незадоволення від шлюбу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень