Чоловік зарубав жінку неподалік Рівного. Тіло у полі знайшли перехожі

Рівнянин 12 років буде у в'язниці

Злочин стався ще 6 серпня 2015 року. 

Як встановили правоохоронці, 30-річний Віктор на території Великої Омеляни, що неподалік Рівного, умисно тричі вдарив потерпілу сокирою по голові.

Від отриманих ударів жінка померла на місці.

Як виявилося, з загиблою вбивця мав близькі відносини впродовж кількох років.

18 лютого 2019 року у Рівненському  міському суді оголосили вирок у цьому кримінальному провадженні.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення і призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років.

Також стягнув з обвинуваченого на користь потерпілої сторони 84428,18 грн у відшкодування матеріальної шкоди та 1 000 000 грн у відшкодування моральної шкоди.

Однак обвинувачений звернувся з апеляційною скаргою, змінив свої позовні вимоги і просив вирок місцевого суду скасувати та призначити новий розгляд у суді першої інстанції.

Переконував суд у необхідності повторного дослідження обставин кримінального провадження.

Суд апеляційної інстанції, взявши до уваги усі обставини кримінального провадження, заслухавши учасників судового розгляду,

апеляційну скаргу обвинуваченого залишив без задоволення.

Тож за умисне вбивство дівчини чоловіку призначили покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Повідомляє прес-служба Рівненського апеляційного суду

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень