![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Бо ті не позичили їм бензопилу
Вчора ввечері додому до подружжя, що у дачному масиві «Камяногірський» Костопільського району, прийшли раніше судимі молодики та попросили бензопилу, аби порізати дрова. Господарі їм відмовили, бо інструмент був зламаний. Тож молодики вирішили влаштувати погром у будинку та побили власників.
Один із молодиків взяв із буса, на якому приїхали позичати бензопилу, дерев’яну биту та побив нею господаря. Потім парубки вдерлись до оселі, де побили речі домашнього вжитку та вікна. А 46-річну господиню вдарили рукою в обличчя, забрали у неї телефон та втекли, повідомляє відділ комунікації Нацполіції Рівненщини.
Молодиків поліцейські затримали майже одразу, у них вилучили биту, пістолет та мобільний телефон. За розбійний напад парубкам загрожує від семи до десяти років позбавлення волі.
Правоохоронці з’ясували, що 21-річний мешканець Костопільщини два місяці тому звільнився з місць позбавлення волі, де перебував за вчинення крадіжок. Його поплічник із Рокитного нині відбуває покарання з іспитовим строком за вчинення хуліганства.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Скоро «митимуть» у Рівному: бурштин вже риють на Березнівщині (ФОТО)
У лісництві на Волині розстріляли ланей. За імена зловмисників обіцяють 20 тис. грн (ВІДЕО 18+)
Серед ночі у Рівному з вікна випала жінка
«Вночі, зухвало, сокирою»: чоловік незаконно зрубав кілька великих ялинок
На Рівненщині втопився «бурштинник». Гроші на похорон збирали всім селом
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК