Чоловік, який отримав щеплення вакциною Covishield, помер у Чернівцях

Що стало причиною смерті

Провізор аптеки військового госпіталю помер сьогодні, 24 березня, у Чернівцях.

Попередньо відомо, що причиною смерті став гострий мозковий інсульт, однак остаточно буде відомо після патологоанатомічного дослідження. 

Відомо, що померлий мав тяжкі хронічні серцево-судинні захворювання, діабет та інші супутні хвороби., повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на пресслужбу МОЗ.  

У повідомленні також йдеться, що 15 березня чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield/AstraZeneca, а 16 числа його госпіталізували.

У МОЗ запевняють, що протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, у чоловіка не було. Крім того, 15 березня з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб. 

Керівник мобільної бригади, яка вакцинувала працівників військового госпіталю, розповів, що пацієнт переніс вакцинацію нормально, скарг на стан здоров’я не висловлював.

МОЗ й надалі в разі настання смерті протягом 30 днів після імунізації буде розслідувати такі випадки відповідно до українського законодавства та міжнародних норм організації фармаконагляду за несприятливими подіями після імунізації, – розповіли у міністерстві охорони здоров’я.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень