«Батько-жлоб» каже, що зазнає «булінгу», бо не здав гроші на подарунок дочці на 8 березня (ФОТО)

Але роздув скандал і отримав кілька пакунків від президента Зеленського

Дівчинка, батько та голова Чернівецької ОДА

Після гучного скандалу в дитсадку «Перлинка» №42 міста Чернівці батько дитини Ігор Лесько скаржиться, що його принижують.

Нагадаємо

Ігор Лесько поширив у соцмережах фотографію, де в чернівецькому дитсадку №42 «Перлинка» дівчатка граються подарованими на 8 березня іграшками, а його п’ятирічна дочка сидить окремо за столом. Чоловік каже, що так його дитину демонстративно покарали, бо він не здав гроші на подарунок.

Те саме фото, яке спричинило скандал

Голова ОДА відреагував на цей інцидент 10 березня. Він запросив п'ятирічну Маргариту та її батька до себе в офіс і вручив їй подарунок від президента Володимира Зеленського.

 

Виховательці оголосили догану за порушення педагогічної етики, а також адміністрація дитсадка створила комісію, яка вивчає, чи справді був булінг.

Голова Чернівецької ОДА передав дівчинці та її батьку подарунки від Зеленського

Тепер Ігор Лесько каже, що його цькують в інтернеті:

- Тези такі: «Батько – жлоб», «Треба бути як всі», «Твоїй дитині подарунки повинен купувати ти», «Батько піариться на травмах дитини».


Якщо вивчити коментарі, легко впізнається вектор громадської думки, - каже Лесько.

Чоловік додав, що не планує переводити Маргариту до іншого закладу, хоча на нього й тисне батьківський комітет.

«Члени батьківського комітету зроблять все, щоб нас звідти вижити», - додав тато дівчинки.

Догану за порушення педагогічної етики отримала вихователька, а адміністрація дитсадка створила комісію, яка вивчає, чи справді був булінг.

Фахівці відділу освіти також проводять у садочку службове розслідування. Батько Маргарити переказує слова одного з фахівців, мовляв, представники батьківського комітету «вирішили оголосити йому війну».

Батько -- задоволений. Дівчинці тут явно не зовсім затишно

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень