Чим не можна підживлювати картоплю: добрива - убивці бульби

6 варіантів несвідомо погубити картоплю

Часом дачники бездумно удобрюють картоплю всім, що знайшлося під рукою, а потім, збираючи урожай, дивуються: чому це він такий паскудний? А відповідь дуже проста: далеко не всі добрива будуть дійсно корисними для картоплі.

Чим не можна підгодовувати картоплю? 

  • Свіжий гній. Таке підживлення приваблює шкідників і сприяє розвитку різних захворювань. А ще таке добриво може спричинити опіки кореня картоплі.
  • Картопляні шкірки. Як добриво можна використовувати лише ті шкірки, які виглядають абсолютно здоровими. Усі інші можуть спровокувати зараження бульб усілякими захворюваннями.
  • Деревний попіл. Картоплю, що росте на нейтральних або лужних ґрунтах, заборонено посипати деревною золою, адже рослина може захворіти.
  • Свіжа тирса. Щоб розкладатися їй потрібен азот, тож вона «тягнутиме» його з ґрунту, «об’їдаючи» таким чином картоплю.
  • Дріжджі. Таке добриво допоможе наростити саме лише бадилля, а самі бульби будуть пухкими і непридатними для тривалого зберігання.
  • Рибні залишки. Це добриво дійсно корисне для картоплі, але тільки у перепрілому вигляді! У сирому це лише привабить шкідників і всілякі захворювання.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень