Чи «прибере» путін білоруського диктатора: відповідь Данілова

Що ж може змусити прийняти таке рішення?

Глава Кремля навряд чи вирішить вбити лідера білоруського режиму, оскільки це крайній захід.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

- Я не думаю, що путін піде на такий крок, але якщо піде, то це вже буде крайня річ щодо білорусі, тому що білоруський народ не бажає воювати з нами, - зазначив Данілов.

Нагадаємо, 19 грудня, путін уперше за два роки приїхав до Мінська для того, щоб провести переговори з лукашенком.

Пізніше в Інституті вивчення війни (ISW) зазначили, що лукашенко під час вчорашньої зустрічі, ймовірно, відмовив путіну піти на пряму участь білорусі у війні проти України.

Джерело: РБК-Україна 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень