

Вчені розповіли про «пивні окуляри»
Вчені розвіяли міф про те, що п'яні люди бачать інших привабливішими, ніж вони є насправді. Однак у ході дослідження фахівці з університету Піттсбурга (США) підтвердили інший стереотип.
Довгий час у народній виставі ходив міф, що твереза та п'яна людина по-різному оцінює зовнішні дані жінки чи чоловіка.
Наприклад, дівчина, що здається непривабливою, раптом стає красивою після пари кухлів пива.
Виник навіть умовний термін — «пивні окуляри».
Проте вчені провели експеримент. Добровольці оцінювали один одного за фотографіями, а потім спілкувалися наживо, напідпитку.
Цей нехитрий досвід показав, що алкоголь не змінює сприйняття привабливості співрозмовника, йдеться у дослідженні, опублікованому в науковому виданні.
Але вчені підтвердили думку, що спиртне робить людей впевненішими у собі. Якщо у тверезому стані деякі добровольці не наважувалися заговорити з тими, хто їх приваблює, то напідпитку вони сміливо спілкувалися з ними.
Радіо Трек: НОВИНИ
Не потрібно видаляти чати та фото: лайфхак, як очистити пам'ять у Viber за 1 хв
Дуже люблять своїх дружин і дітей: у які дати народжуються найнадійніші чоловіки для шлюбу?
В Україну знову суне похолодання: Дата
В Україні змінили правила розрахунку доходу для всіх видів соціальної допомоги
В чорному списку Всесвіту: пари з цими іменами ніколи не знайдуть щастя
Краще вже на моцику, ніж на самокаті, - вчені
Бо не бачать в цьому сенсу: чоловіки розповіли, яку частину тіла ніколи не миють
Чим далі – тим гірше? Якість авто знижується з кожним роком
Для чого потрібна колюча сторона терки? Вас дуже здивує відповідь на питання
Єдина порода собак, які не вміють гавкати. Через це їх часто використовують у полюванні (ВІДЕО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415