Чи погодиться путін вивести війська з України?

Відповідь російського політика

Російський опозиційний політик Геннадій Гудков висловив думку про те, чи погодиться путін на умови України задля збереження влади та виведе свої війська.

За його словами, ймовірність такого розвитку подій становить 0%.

Путін може піти на якісь умови, лише якщо американці скажуть йому: «Володь, все, або тебе твої ж «зливають», або ми тобі обіцяємо гарантії безпеки в обмін на певні дії, які ти виконаєш і відійдеш від влади. А ми тебе вивозимо на Гаваї, забезпечуємо тобі острів з охороною, ти там собі живеш з Аліною і всі про тебе забувають».

 

Тому – це єдиний спосіб для нього зберегтися, але навіть не владу. Владу він не збереже. Я не вірю в те, що путін збереже владу, принаймні на якісь довгі періоди, – каже Геннадій Гудков.

На його думку, аби зберегти своє життя, путіну необхідно просити допомоги в США.

Акт капітуляції буде кінцем його сидіння в кремлі. Там народ наш злий, заздрісний, жорстокий. Ми ж бачимо, як вони себе ведуть, так би мовити, набрід в Україні, що називається армією. Вони не дадуть жити. Тому йому тільки одна дорога – попросити в американців прощення і допомоги, другого варіанту немає, – поділився політик.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень