На Рівненщині російський безпілотник пошкодив школу: Що відомо? (ФОТО/ВІДЕО)

Попередньо, жертв серед населення не було

Фото Рівненської ОВА

На Рівненщині відремонтують школу, яка постраждала внаслідок російської атаки. Росіяни атакували нашу область ще 27 лютого, тоді безпілотник збили сили ППО, але уламки пошкодили декілька приватних будинків та школу у Великому Жолодську, що у Рафалівській тергромаді Вараського району.

У закладі вибило вікна, двері та пошкодило котельню.

Майже через 8 місяців на ремонт школи виділили понад 2 млн грн. Це кошти з державного, обласного та місцевого бюджетів. Наразі відбуваються тендерні закупівлі, повідомила директорка школи Наталія Шкабко.

Учні початкових класів навчаються у приміщенні молитовних будинків, а старші – дистанційно з дому.

Терміни відновлення закладу поки не повідомляють.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень