Чи піднімуть восени мінімальну зарплату до 6700 грн?

Про це заговорили у Мінсоцполітики

Міністерству соціальної політики вигідне підвищення мінімальної заробітної плати, але для цього необхідно консультуватися з роботодавцями, наскільки це можливо для них.

На цьому в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» наголосила очільниця Мінсоц Оксана Жолнович.

— Сьогодні питання зайнятості, праці, зокрема й питання мінімальної заробітної плати, перебувають у віданні Мінекономіки.

 

Я можу прогнозувати, що ми будемо дотримуватися цих гарантій, але нам потрібно буде проводити консультації з роботодавцями, — сказала Жолнович, відповідаючи на запитання, чи відбудеться заплановане підвищення мінімальної зарплати в жовтні до 6700 грн.

За словами міністра, мінімальна зарплата, з одного боку, є гарантією для людей, але з іншого боку — це фіскальний маркер, бо з підвищенням збільшується і кількість податків.

— Для Мінсоцполітики збільшення мінімальної заробітної плати вигідно, тому що одразу збільшуються відрахування до Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування та інших наших фондів. Але наскільки це можливо і підйомно для роботодавців — потрібно консультуватися.

 

Сьогодні таке підвищення закладено в бюджеті, і якщо цього не змінити, то воно виконуватиметься. Чи буде внесено проєкт змін до бюджету з тим, щоб заморозити цю цифру, я ще не знаю, — каже Жолнович.

Щодо підвищення мінімальної зарплати наступного року міністр заявила, що це питання взаємодії та розмови з бізнесом. Оскільки, якщо він «не потягне» серйозного збільшення, то в уряді шукатимуть інші способи підвищити вартість роботи для мільйонів українців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень