Чи можуть вакцинуватися проти Covid-19 ті, хто не має декларації з сімейним лікарем?

І як цими вихідними працюватимуть центри і пункти вакцинації

За понад три роки після старту медичної реформи досі не всі мешканці Рівненщини обрали сімейного лікаря. На сьогодні уклали декларації понад мільйон жителів краю.

Та навіть ті, хто цього не зробив, можуть зробити щеплення проти ковіду, наголошує директор обласного департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Олег Вівсянник:

– Відсутність укладеної з сімейним лікарем декларації не є перешкодою для проведення вакцинації проти коронавірусу. Однак наявність угоди між пацієнтом та лікарем (сімейним, педіатром чи терапевтом) значно спрощує комунікацію між пацієнтом, сімейним лікарем і центром вакцинації.

На фото - Олег Вівсянник
На фото - Олег Вівсянник

На сьогодні в області усі чотири сироватки. Зробити перше щеплення або ревакцинацію можна препаратами «АстраЗенека», «КоронаВак» або «Пфайзер» (25 тис., 75 тис. та 14 тис. доз відповідно). Цих препаратів наразі вдосталь, запевняє Олег Вівсянник. Щодо вакцини «Модерна», то її в області лишилося тільки на щеплення другою дозою (трохи більше як 18 тис. доз).

Цими вихідними на Рівненщині працюватимуть усі центри та пункти вакцинації. Це загалом 126 пунктів щеплення та 6 центрів масової вакцинації населення (3 – у Рівному, по одному у Сарнах, Дубні та Вараші).

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Знайдено сумку

Знайдено  сумку з вудкою та снастями.    

Більше оголошень