Чи можна в Україні одночасно отримувати субсидію та пільги на оплату комунальних послуг

Обрати більш вигідний для своєї сім’ї варіант має право кожне домогосподарство

Згідно з чинним законодавством українським сім'ям держава гарантує два види допомоги на оплату житлово-комунальних послуг: пільги та субсидії. Але отримувати їх одночасно – заборонено. Оформити треба одну з виплат, якщо ваша сім'я підпадає під умови надання такої допомоги.

Сім'ї на власний розсуд можуть обирати, який вид допомоги краще отримувати, йдеться у пункті 13 «Положення про порядок призначення житлових субсидій», затвердженого постановою уряду від 21 жовтня 1995 року 848 (зі змінами).

При цьому якщо пільговик не проживає за місцем прописки, на домогосподарство можна оформити субсидію. Але для цього потрібно мати відповідні докази, щоб передати в органи Пенсійного фонду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень