Що буде вчителю зі Здолбунова, який покарав учня за гасло «Слава Україні»

Конфлікт докотився і до Росії

Вчителю, який поставив у куток учня за лозунг «Слава Україні»,

винесли догану.

Нагадаємо, інцидент стався минулого місяця в одній із шкіл Здолбунова.

Восьмикласник звинуватив учителя іноземної мови у тому, що за патріотичне привітання вчитель взяв його за вухо і поставив біля дошки, де він простояв половину уроку.

Вчитель все спростував і зазначив, що школяр порушував дисципліну.

З цього приводу провели службову перевірку, говорить начальник обласного управління освіти області Григорій Таргонський:

В результаті проведеної перевірки у закладі освіти вчителя притягнули до дисциплінарної відповідальності і оголосили догану.

Прикметним в цій історії є те, що конфлікт в українській школі став предметом обговорення на одному p центральних телеканалів Росії у програмі «60 минут по горячим следам».

Цей інцидент російські продюсери використали з метою пропаганди для російського глядача.

Докладніше про це тут: «М'яким бандерівцям» перемивали кістки в Росії через хлопчика зі Здолбунова (ВІДЕО)

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень